Valorant Kaydol ve Hesap Oluşturma 2021

0
Share

Valorant Kaydol, oyunu Riot Game’s tarafından kurulan silahlı stratejik bir savaş oyunu olmaktan çok insanların zevkle taktiksel bir biçimde oynadıkları silahlı oyunudur. Gün geçtikçe üyeleri çoğalıp rekabetler listesinde zirveye çıkmayı amaçlayan küresel bir nişancılık oyunudur. Şimdi sizlere Valorant Hesap oluşturmayı göstereceğiz.

Öncelikle https://playvalorant.com/tr-tr/ sitesine girdikten sonra sağ üst köşede

Valorant, Riot Game’sin oyunculara sunduğu diğer oyunlardan sadece FPS olarak bilinen bu oyunu değildir.

Turnuvalarda genellikle dünyanın en çok oynanan oyunu olan; League of Legends ( lol ) olarakta bilinen oyun Riot Game’s tarafından geliştirilmiştir. Valorant Riot games şirketinin büyük ve gelişmiş bir şirket olmasından kaynaklı çok kullanıcıya ulaşılmıştır.

Valorant gençlerin hesaplarını kurmak için fakat kurarken hesaplarını nasıl açacaklarını; bilmedikleri için onlara bizlerde hesap açma yöntemlerinden yardımcı olmak için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Böylelikle genç ve enerji dolu arkadaşlarımıza nasıl hesap kuracaklarını aşağıdaki resimlerde detaylı olarak anlamaktayız.

Valorant Kaydol

Valorant Kaydol

Yukarıda belirtildiği gibi Hemen Oyna Butonuna tıkladıktan sonra

Aşağıdaki Resimde Hemen Oluştur Butonuna Tıklıyoruz

Valorant Kaydol

Aşağıda Gösterilen alana ise E Posta adresinizi yazmak zorundasınız. Eğer E Posta adresiniz yoksa sitemizde nasıl e posta kurulur adlı yazımıza bakarak e posta kurabilirsiniz.

Valorant Kaydol

E Posta adresimizi yazdıktan sonra Doğum tarihi bilgilerimizi istemektedikler.

Yukarıdaki bilgileri doldurduktan sonra kendinize ait bir kullanıcı ismi seçmeniz gerekmektedir.

Kullanıcı adını girdikten sonra ise şifrenizi oluşturacaksınız.

Kaydo

Valorant Hakkında Bilgi

Elinizden geldiği kadar şifrenizi kimsenin bilmeyeceği bir şekilde ve oyunun kabul edebileceği bir şekilde yapmanızdır.

Valorant oyununu Riot Game’s in bünyesinde barındırdığı diğer oyunlar gibi kurulan üyelik diğer oyunlarda oynanabilir.

FPS Oyunu Valorant hakkında detaylı bilgileri veya diğer güncel bilgileri takip etmek isterseniz sitemize girip gerekli bilgi ve konuları takip edebilirsiniz.

5 vs 5 olarak oynanan oyun tam bir aksiyon ve strateji oyunudur. Valorant oyununun en güzel olan yanı ise özel yeteneklerin olmasıdır.

Valorant güncel olarak oyunda herhangi bir şekilde kötü niyetli insanların ulaşamayacakları sistemleri; Kullandıklarından dolayı herhangi bir şekilde giriş yaparken veya hesap kurarken hiçbir sorun yaşamayacaktır.