Valorant isim değiştirme? Güncel 2021

0
Share

Valorant isim değiştirme

Valorant isim değiştirme nasıl yapılır?, denildiğinde oyun içindeki karakterin hesap ismi olur. Valorant nick değiştirme Riot Game’se giriş yapmadan asla ve asla yapılamayacak tek şeydir.

Riot Games üzerinden giriş yapıldıktan sonra kullanıcı adınızı değil sadece bilindiği gibi nick yani hesap ismi tek değişir. Online oyunlardan biri olan Valorant son dönemlerde FPS modelleri arasında en çok tercih edilen oyunlardan biridir.

Valorant isim değiştirme, Valorant nick değiştirme

Valorant isim değiştirme?

Valorant hesap ismi değiştirme işlemine gidildiğinde öncelikle hesabınızla giriş yapmalısınız. Hesapla giriş yapıldığında nick değiştirmek için aşağıdaki sıralamaları tek tek takip edip yapmalısınız.

  1. Valorant hesap değiştirmek için öncelikle Riot Games‘e giriş yapıyorsunuz. Giriş yaptıktan sonra Buraya Tıklayın verdiğimiz linke tıklayıp giriş yapıyorsunuz.
  2. Giriş yaptıktan sonra Riot Games tarafından sizlere sorulan RIOT ID yazısı yazıyor. RIOT ID yazan yere tıklayınız.
  3. Karşınıza her kullanıcının kendine ait olan RIOT ID yeri çıkacaktır. RIOT ID yazan yerinde üzerinde düzenle ( Kaleme benziyor ) ‘ye tıklamanız gerekiyor.
  4. Tıkladıktan sonra karşımıza YENİ RIOT ID yazısı çıkacaktır. Buraya yazacağınız nick isminize özel karakterler yada boşluk tuşuyla ara verebilirsiniz.
  5. Kendinize ait olan yere Yeni kullanıcı isminizi yazdıktan sonra yan kutucukta RASTGELE tuşuna basın ve aşağıdaki GÖNDER seçeneğiyle yollayın.
  6. Yukarıda verdiğimiz bilgileri tamamladıktan sonra VALORANT oyununa giriş yaptıktan sonra isminizin değiştirildiğini göreceksiniz.

Valorant isim değiştirme zorunluluğu

Valorant üzerinden isim veya nick değiştirme olayına girdiğinizde sadece 1 sefere mahsus isim değiştirebilirsiniz.

Valorat üzerinden isim değiştirmeden önce Riot Gamese girip isim değiştirmede yapılması veya yapmak zorunda kalacağınız bilgileri tek sefere veya birden fazla seferden değişiklik yapılamama zorunluluğu doğabilir.

Genellikle Online Oyunlarda Nick veya isim değiştirmek genellikle 1 hak verilir yada hiç verilmez.

Valorant isim değiştirip vazgeçerseniz kendinize ait başka bir Valorant Kaydol hesabı kurmak için sitemizde sizlere valorant ile ilgili fazla bilgiler verilmiştir. Yeni hesap kurmakta zorlanana arkadaşlarımız olursa bizlere iletişim bölümünden veya konu altındaki yorumlardan bizlere ulaşabilirler. Sizlere her türlü yardımız sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.