Sosyal Medya

İnstagram hesabı dondurma

İnstagram hesap dondurma Güncel 2021

0

İnstagram hesabı dondurma. Dünya’da Facebook’tan sonra en büyük sosyal medya platformu olan İnstagram hesabını geçici olarak devre dışı bırakmak isteyen bir çok kullanıcı bulunmakta. Hesabınız geçici olarak kapattığınızda yani devre dışı bıraktığınızda profil fotoğraflarınız.gönderileriniz,yorumlar gibi bir çok kullanımınız,siz hesabı aktif edinceye kadar devre dışı bırakılacaktır. Hesabınız devre dışı bırakıldığında hiçbir işlem yapamıyorsunuz ve istediğiniz kişilere bakamıyorsunuz.

İnstagram'a Ne zaman kayıt olduğunuzu öğrenme

İnstagrama Ne zaman kayıt oldunuz?

0

İnstagrama Ne zaman kayıt oldunuz, İntagram‘a hangi tarihte kayıt olduğunuz öğrenmek istiyorsanız eğer doğru yere gelmişsiniz demektir. Dünya üzerinde en iyi sosyal medya platformu olan İnstagram...

İnstagram şifre sıfırlama

İnstagram şifre sıfırlama,

1

İnstagram şifre sıfırlama. İnstagram unutulan şifre herkesin genelde en çok sıklıkla karşılaştığı sorunlardan biri olan İnstagram unutulan şifre unutma bu sorunun çözümünü bilmeyen çok insan var peki bu sorunu nasıl çözeriz şifremizi nasıl yenileriz sorusunun cevabı hemen aşağıda görsel olarak anlatık.

Telegram kaydol

0

Telegram kaydol, Son zamanlarda Whatsapp ile ilgili olaylardan sonra çoğu kişi Telegram’a geçmeye karar verdi. 2021’in neredeyse en çok kullanılan uygulaması olma yolunda oldukça yol katetti. 2013...

Facebook hesabı oluşturma

Facebook Kaydol

0

 Facebook hesabı oluşturma. 4 şubat 2004 yılında Mark Zuckerbeg tarafından kurulan bir sosyal medya platformudur. Dünya genelinde en çok kullanılan sosyal medya platformu olan facebook ilk kurulduğu zaman sadece Harvard Üniversitesi için kurulmuştu ardından ismini dünyaya duyuran ve dünya devi olan facebook bir çok platform ‘da ön Plan’da durmaktadır. Peki akıllarda soru işareti bulunduran facebook hesabı nasıl oluştururum sorusuna burada cevap vereceğiz aşağıda görsel olarak anlattık.

İnstagram kaydol

instagram Kaydol

0

İnstagram hesabı oluşturma. Günümüzde en çok kullanılan sosyal medya platformu olan instagram hesabına kayıt olmayı bilmeyenler için bu bloğu hazırladık. İnstagram insanların birbirlerinin fotoğraflarını hikayelerini gördüğü ve mesajlaştığı bir sosyal medya platformudur peki instagram hesabı nasıl oluşturulur.