Pubg mobile bedava uc nasıl alınır? 2021

2
Share
Pubg mobile bedava uc nasıl alınır?
Pubg mobile uc

Pubg mobile bedava uc nasıl alınır?

Online oyun olan Pubg mobile bedava uc nasıl alınır? Dünya çapında en çok oynanan oyunlardan biri olan Player unkown’s battlegrounds kısacası PUBG diğer; oyunlarda’da olduğu gibi kendine ait oyun içi para birimi vardır. Unkown Cash (UC) alan oyuncu sayısı oldukça fazladır.

Uc’nin ne işe yaradığını bilmiyorsanız eğer oyun içinde silah desenleri, elbiseler; araba desenleri gibi bir çok özel özelliği alabilmek için kullanılır. Özellikle son zamanlarda m416 buz diyarı deseni için oyuna aşırı derecede; para yatırıp alan çok oyuncu bulunmakta.

Artık para yatırmak istemiyen veya para yatırmadan ücretsiz ve bedava bir şekilde; uc kazanmak istiyen kullanıcı sayısı çok fazla sayıda bulunmakta. Bu sebepten dolayı herkes klavye başına geçmekte ve internetten arama yapıyorlar. Pubg ücretsiz uc nasıl alınır? veya Pubg bedava uc alma? gibi sorular oldukça fazla sorulmaya başladı.

Size Pubg mobile için ücretsiz ve bedava bir şekilde nasıl uc kazanabileceğinizi anlatacağız. Peki bedava uc nasıl kazanacaksınız. Sorunun cevabı aşağıdaki linkten yönlendirildiğiniz bağlantıyı takip ederek verilen uygulamaya bakabilirsiniz.

Uygulamamızın adı Giftcode (üzerine tıklayarak sitesinde gerekenleri yapabilirsiniz).

Pubg mobile bedava uc nasıl alınır?

Giftcode uygulaması ne işe yarar?

Pubg mobile bedava uc, Bu uygulama ile bir çok oyunun örnek verecek olursak zula,pubg mobile,free fire gibi vb. oyunların oyun içi para birimini kazanmak veya steam da geçerli anahtarları almak için kullanılır. Yukarıda’da belirttiğimiz gibi her oyunun kendine ait para birimi vardır ve bir çok kullanıcı bu parayı ücretsiz bir şekilde kazanmak istiyor. İşte bu alanda bize en yardımcı olacak uygulama giftcode’dir.

Uygulama sayesinde bu oyunların ücretsiz kodlarını veya e-pinlerini ücretsiz bir şekilde veriyor. Ama bu e-pinleri kazanmak için öncelikle verilen görevleri tamamlamanız gerekiyor.

Bu görevleri tamamladıktan sonra belirli bir puan kazanıyorsunuz. Peki ne gibi görevler var soru çözme yeteneği olanlar uygulamanın içinde verilen sorulara doğru cevaplar vererek güzel bir puan elde edebilirler veya reklam izleyerek puan kazanabilirsiniz. Çarkıfelek çevirerek güzel puanlar elde edebilirsiniz.

Uygulamanın içindeki sorular oldukça eğlenceli,sorular dışında reklamlardan ve çarkıfelekten kazanılan puanlar aşırı derecede muhteşem bir hal almakta. Verilen puanlarla nasıl oyunlardan e-pin alacağınızı öğrenmek istiyorsanız uygulamanın içerisinde market bölümü var tıklayarak istediğiniz parayı eğer puanınız yetiyorsa alabilirsiniz.

Pubc uc ücretsiz bir şekilde nasıl alınır? sorusunu cevapladık diğer konularımıza’da aşağı bölümde bulunan bağlantılardan yönlendirilebilirsiniz.

Güncel bilgilere ulaşmak için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Tüm konulara göz atmak istiyorsanız bu bağlantıyı takip edebilirsiniz.