Kripto Para

bitcoin

Bitcoin neden yükseldi bu kadar, 2021

0

Bitcoin neden bu kadar yükseldi. Gözlerden kaçmayan Bitcoin bu kadar yükselme sebebi nedir. Yaklaşık 3 gündür 48 bin dolarlar’dan işlem görürken bir kerede yükselen ve yükselmeye devam eden lider coin fark yaratmakta. Tekrardan 1 trilyon dolar sermayeye ulaştı.

Binance nedir?

Binance nedir?, Binance özellikleri

0

Binance nedir? 2017 yılında Changpeng Zhao tarafından kurulmuştur. 2018 yılından itibaren en büyük ve en güvenilir kripto para borsası olarak seçildi ve piyasada lider konuma geldi. Bir çok borsayı geride bırakarak en çok işlem borsaya sahip bir platform oldu. Üstelik kendi kripto parasını çıkartarak oldukça göze çarptı. Binance coin ilk çıkarıldığında 100 milyon adet’e sahipti.

Kripto para madenciliği nedir?

Kripto Para Madenciliği Nasıl Yapılır? Yeni 2021

0

Öncelikle kripto para madenciliği bir coin’in üretimini yapar ve sizde o coin’ler sayesinde güzel paralar elde edersiniz. Sadece kripto para madenciliği yaparak zengin olan insanlar çok var. Kripto para madenciliği yapmak her ne kadar kolay olsa’da öncelikle madencilik yapmak için güzel bir sermayeye ihtiyacınız vardır.Madencilik yapmak için güzel ekran kartlarına ihtiyacınız vardır.En az 5 ekran kartına sahip olmanız sizin için fayda sağlar.

Litecoin nedir?

Litecoin nedir?,Litecoin Ne Zaman Kuruldu?

0

Litecoin nedir? Litecoin ilk kurulmuş olan alt coin’dir.Litecoin bir kurum veya kuruluşa bağlı bir alt coin değildir,açık kaynak kodlu kripto paradır.Litecoin kullanıcılarına çok hızlı para transferi yapma imkanı sunuyor.Litecoin,Bitcoin’den daha seri ve hızlı blok oluşturmaktadır.

Ethereum nedir?

Ethereum nedir?,Ethereum ne zaman kuruldu?

0

Önceki konumuz’da Bitcoin hakkında bilgi verdik ve sıra geldi Ethereum ile ilgili bilgileri vermeye.Ethereum nedir?sorusunu hemen cevaplayalım.Ethereum,Bitcoin’den sonra kurulan kripto para birimidir.Açık kaynaklı bir kodlamaya sahiptir .Ethereum,Bitcoin’den sonra en yüksek değere sahip bir kripto para birimidir.

Bitcoin nedir

Bitcoin nedir?, Bitcoin Ne Zaman Kuruldu?

1

Bitcoin nedir? herkesin dilindeki o soruyu hemen cevaplayalım.Bitcoin öncelikle ilk kurulmuş olan,açık kaynaklı bir kodlamaya sahip ve şifreli bir kripto para birimidir.Herhangi bir ülkeye veya kurum ve kuruluşlara bağlı olmadan kişiler tarafından çok rahat bir şekilde transfer edilebilir bir özelliğe sahiptir. Gelelim 2 sorumuzu cevaplamaya Bitcoin ne zaman kuruldu? ve Bitcoin kurucusu kimdir? sorularını hemen cevaplayalım.