Güncel Bilgiler

e posta aç

E Posta Aç Nasıl Yapılır?

0

E posta aç kazanmasıyla birlikte artık herkesin bir e-posta sahip olması gerekiyor. Sizin için E-Posta kurulumunun nasıl yapacağınızı anlatacak şekilde bir çizimi anlatacağız. Bir e-posta oluşturmak geliştirmek, kolayca...

E Posta Kur

E posta kur, E Posta Aç

1

E Posta Kur, Denildiğinde aklımıza ilk olarak Hotmail şirketinin kendine ait olan Outlook sistemi gelmektedir. Eskiden Hotmail olarak bilinen Microsoft şirketinin ilerleyen yıllara rağmen rağbet göremeyeceği...

Squid Game Nedir?

Squid Game nedir? – Dizinin amacı nedir?

0

Squid Game Nedir?. Son zamanlar oldukça popüler olan o meşhur dizi. Şuanda, Netflix’in en çok izlenen dizisi olarak seçildi. Böylelikle kısa sürede Dünya çapında oldukça iyi bir kitleye sahip oldu. Peki Squid Game nedir?, Dizinin amacı nedir?

Dünyanın yeni 7 harikası

Dünyanın Yeni 7 Harikası nedir, nelerdir

0

Dünyanın yeni 7 harikası. Önceki konumuzda sizlere dünyanın eski 7 harikasından bahsetmiştik. Kısaca bir özet geçersek eğer antik dönemin 7 harikası olarak adlandırdığımız konuyu ünlü tarihçi heredot ortaya atmıştır.

Dünyanın Eski 7 harikası

Dünyanın 7 Harikası nedir ve nelerdir?

0

Dünyanın eski 7 harikası. Antik dönemin 7 harikası olarak bilinen dünyanın 7 harikalarından şuan’da tek ayakta olan mısırda bulunan Keops Piramidi. Bir çok filime konu olan bu efsaneler antik dönemin her ayrıntısını anlatmakta. Dünyanın 7 harikası kavramı ünlü tarihçi heredot tarafından ortaya atılmıştır. Bu yapıların tamamı insan eli ile yapılmıştır. Tamamı insan eli ile yapılmış bu yapıtlar, anlatıldıkları üzere muhteşem bir görünüşe sahipmiş. Gelin bu yapıtları beraber inceleyelim.

Turkcell puk kodu

Turkcell Puk Kodu Öğrenme 2021

0

Turkcell 27 şubat 1994 yılında İstanbul’da kuruldu. Şuan’da ülkemizde en çok kullanılan operatör Turkcell’dir. Günümüzde bir çok kişi PUK kodunu bilmiyor ya da sim kart ile birlikte verilen kartı kaybeden çok fazla insan var. Turkcell puk kodu öğrenme. Turkcell puk kodumu nasıl öğrenirim. Turkcell puk kodumu öğrenmek istiyorum. Bu soruların cevaplarını sizinle birlikte öğreneceğiz.

Valorant

Valorant nedir, Valorant zaman çıktı?

0

Valorant nedir?,Ne zaman kuruldu? Dünya çapında oldukça güzel kitlelere ulaşan geliştiricisi Riot Games olan oyunun piyasaya çıkış tarihi 2 haziran 2020’dir. Her geçen gün daha fazla oyuncuya ulaşan valorant rakiplerini geçmeye devam ediyor. Her geçen gün daha eğlenceli oyun modları oldukça güzel bir yapıya sahip olmasının göstergesi olması dışında oyuncu tarafından’da beğenilen bir altyapıya sahiptir.