Ethereum nedir?,Ethereum ne zaman kuruldu?

0
Share
Ethereum nedir?,Ethereum ne zaman kuruldu?,Ethereum kurucusu kimdir?,Ethereum ne kadar?

Ethereum nedir

Ethereum nedir, Önceki konumuz ‘da Bitcoin hakkında bilgi verdik ve sıra geldi Ethereum ile ilgili bilgileri vermeye. Kripto para olan Ethereum nedir, sorusunu hemen cevaplayalım. Ethereum, Bitcoin’den sonra kurulan kripto para birimidir. Açık kaynaklı bir kodlamaya sahiptir .Ethereum, Bitcoin’den sonra en yüksek değere sahip bir kripto para birimidir.

Ethereum ne zaman kuruldu? Kurucusu kimdir?

Ethereum nedir, Ethereum ne zaman kuruldu, Ethereum 2015 yılında tamamen hayatımıza geçti; ve ilk öncelikle madencilikle üretilerek piyasaya girmeye başladı. Kurucusu kimdir? Ethereum’un kurucusu Rus kripto para borsası araştırma ve programcısı olan 1994 doğumlu Vitalik Buterin’dir.

Ethereum Bitcoin’den sonra en çok para yatırılan kripto para birimidir. Kullanıcıdan kullanıcıya nakit para transferini sorunsuz ve rahat bir şekilde aktarmanıza olanak sağlar. Krito para Ethereum resmi sitesi ethereum.org‘dur. Digital para olan Ethereum dünya çapında ‘da oldukça popülerdir ve kullanıcısı ‘da çok iyi bir kitleye sahiptir.

Ethereum şuan’da tüm kripto para borsalarında bulunmaktadır. Ethereum ne kadar, sorusunu duyar gibiyiz Ethereum’un şu anki güncel fiyatı 3 bin $ küsuratlarda bulunmaktadır. Ve Türk lirası çevirmeye kalktığımızda ise 25 bin 500 Türk lirası değerindedir.

Kripto Para Ethereum nedir?

Önceki Bitcoin konusunda ‘da anlattığımız gibi çünkü; kripto para borsasında bulunan kullanıcılar genelde zarar ettiklerin ‘de çok heyecanlanıyorlar. Aslında zarar etmemek isteyen varsa parasının yeteri kadar kârını; ettikten sonra parasını çekmesi en makul seçenek olacaktır.

Fazlasını kazanmak isteyenler kendi kâr’ınızı ettikten sonra belirlediğiniz tutarı yatırınız; ve kendinizi kontrol altına alınız hiçbir zaman risk almaktan çekinmeyiniz. Beyler ,Bayanlar risk almak her zaman en büyük tecrübedir risk aldığınız; zaman kendinizi kripto para borsasında tek değil gerçek hayatımızda geliştiriyoruz. Hiç bir zaman risk almaktan kaçmayın zarar etseniz bile kazandığınız tecrübe sizi daha çok ön planda tutacaktır.

Aldığınız zarar size tecrübe olarak kaldığı zaman adımlarınızı ona göre atacaksınız yapacağınız hiç bir şeyden çekinmeyin riskinizi alın ona göre kripto para borsasına adımınızı atınız.Eğer kripto para borsasına adım atmak istiyorsanız Binance,Paribu ve BtcTurk platformları en önemli kripto para borsaların’dan’dırlar bu platformlar üzerinden kripto para borsasına başlamanızı tavsiye ederiz.

Kripto para çok hassasiyetli işlemlerden oluşur.Mesela örnek verecek olursak bitcoin şuanda 387 bin TL ise aniden 400 bin TL olma ihtimalide var 350 bin TL olma ihtimali de bu nedenle dikkatli bir şekilde işlemlerinizi yapınız.Emin olun dikkatli ve rahat bir şekilde işlemlerinizi yaptığınız zaman heyecan yapma ihtimaliniz düşecektir.Diğer konumuzda Ripple hakkında bilgiler vereceğiz.

Anlık kripto para fiyat listesi:

Diğer kripto para konularına göz atmak için buraya tıklayınız.